Mnohí už možno zabudli na kauzičku okolo Patrika Vrbovského a komičky Simony Salátovej, ktorá sa stala terčom raperovho výsmechu. Moderátorka Liliana Mikhnevich však nie – v rozhovore so slovenským hudobníkom sa k ošemetnej téme bez servítky vrátila.

V marci minulého roku sa po odvysielaní relácie Silná zostava s hosťkou Dominikou Cibulkovou strhli rôzne výmeny názorov. Dôvodom boli ostrejšie poznámky moderátorky Simony Salátovej na adresu bývalej profesionálnej tenistky, ktorá si v čase tvrdého lockdoownu, kedy denne zomieralo množstvo ľudí na Covid-19, užívala dovolenku na Maledivách.

silna zostava

Na stranu Dominiky sa postavil aj Rytmus, ktorý si do Simony kopol prostredníctvom Instagramu. ,,Ľudkovia, buďme spolupatriční. Načo si kupovať jedny veľké šaty, keď z nich môžeš ušiť šaty pre 20 bezdomovcov,“ okomentoval záber z relácie manžel Jasminy Alagič, ktorý na ňom ale Salátovej postavu zväčšil. Patrikovo gesto pobúrilo nejedného človeka vrátane Liliany Mikhnevich. Česká moderátorka sa tak vo svojej talkshow neváhala rapera opýtať, prečo ponžuje ľudí na základe ich výzoru.

,,Som tam dal naschvál moju hlavu. Tiež veľkú… Keď si to všimneš. Pamätáš si to? Dal som do rohu moju veľkú hlavu, aby to bolo aj na mňa. Aby som nebol iba ja ten zlý. Môj primitívny humor,“ obhajoval sa Rytmus, ktorý priznal, že to niekedy v rámci vtipov prestrelí. ,,Vieš, koľko ľudí mi písalo a smialo sa na tom? Že to bolo zábavné? Ja to beriem tak, že som chcel rozosmiať ľudí. Áno, niekedy môj primitívny humor zachádza za hranice,“ pokračoval známy otecko, avšak u hostiteľky veľké pochopenie nenachádzal.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Beriem to, že to niekto môže brať, že som zašiel za hranicu. A za to sa môžem Simone teraz tu pred všetkými omluviť. Že prepáč mi, Simona, ak sa ťa to dotklo. Nebolo to nič osobné, prišlo mi to proste strašne smiešne, že tie šaty som nafúkol,“ ospravedlňuje sa Paťo vo videu. ,,Simonka, ešte raz, prepáč mi. Nechcel som ťa takto uraziť. Chcel som rozosmiať ľudí. A mrzí ma to aj pred mojim synom, nechcem, aby bol takýto,“ ukončil úspešný hudobník.

Časť o Simone Salátovej začína o 1.03

Zdroj/Foto: YouTube/Real Talk