To, na čo čakali zrejme všetci fanúšikovia najúspešnejšieho slovenského rapera, je konečne tu. Patrik “Rytmus” Vrbovský odhalil prvé verše z vlastného songu pre svojho syna, ktorého nosí pod srdcom jeho dnes už manželka Jasmina Alagič Vrbovská.

Patrik Vrbovský sa dlhé roky netajil tým, že túži nadobudnúť vlastnú rodinu a stať sa otcom svojho prvého dieťaťa. Tento sen sa mu už o pár týždňov naplní pri jeho manželke Jasmine Alagič, ktorá už týždne do pôrodu doslova odrátava na jednej ruke.

Patrik sa ako správny umelec vylial zo svojich pocitov v najnovšom songu, ktorého ukážku zverejnil na sociálnej sieti. Originálnym vyznaním a krásnymi slovami rozhodne očaril nielen priaznivcov, ale i samotnú budúcu mamičku – tú v príspevku neváhal označiť.

Každý deň sa ti prihováram. Viem, že ma počuješ, ja cítim ten nárast. Deväť mesiacov, kruh sa uzatvára. Ďakujem ti, že môj život ovládaš. Keď toto píšem, ešte tu nie si. Ale keď to teraz počuješ, si väčší. A možno si už aj viac vnímavejší,” znie text venovaný jeho prvorodenému synovi, ktorý si môžete vypočuť na videu nižšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram