Relácia Dámsky klub, ktorá je vysielaná pod záštitou RTVS, privítala uplynulý utorok netradičného hosťa. K Ivete Malachovskej si do štúdia prisadol drsný raper Rytmus! Najväčším prekvapením však bolo to, čo z úst vypustila dlhoročná moderátorka verejnoprávnej televízie. Ivetka, ty sa nezdáš!

Šokujúce spojenie kontroverzného rapera a relácie pre ženy sa na prvé počutie môže zdať ako nonsens. Moderátorky Dámskeho klubu sa rozhodli okoreniť vysielanie verejnoprávnej televízie a do svojho kresielka pozvali samotného čierneho princa slovenskej hudobnej scény. Mnohí pri obrazovkách tuhli, či sa Rytmus udrží na uzde a nešpleche do kamery jeden z mnohých vulgarizmov, ktoré sú v jeho vyjadrovaní tak frekventované. Nuž, nestalo sa a Patrik sa ukázal ako kultivovaný muž, ktorý ochotne odpovedal na všetky otázky moderátorky.

rytmus a malachovská

Jednou z preberaných tém bol okrem iného aj jeho hip-hopový festival. Iveta sa chcela nechať navnadiť a povedala: „Aj mňa musíš presvedčiť- pani v rokoch, v najlepších rokoch, pozor, áno, v najlepších rokoch, aby aj pani prišla na Hip Hop žije.” Z Rytmusovej strany neprišla žiadna sarkastická poznámka, s ktorou by sme za normálnych okolností rátali a Ivete milo odvetil: „Bude tam špička slovenkého hip hopu a ako headliner tam bude svetoznámy raper Rick Ross. To si myslím, že stačí. Je to príjemný festival, kde si každý človek, ktorý má, každý fanúšik, ktorý má rád hip hop, si tam nájde úplne všetko.” Pokračovalo sa s Rytmusovou kapelou Kontrafakt, s ktorou by mal na spomínanom festivale vystúpiť. Raper si zrejme myslel, že ide o veľmi undergroundovú hudbu, ktorú bude potrebné divákom, ako i moderátorke, priblížiť. Na jeho veľké prekvapenie však z Malachovskej vypadlo:  „To ja viem, ktorá je kapela. To ja náhodou aj tvoje pesničky poznám.” Šokovaný ostal ako Rytmus, tak aj kopa divákov. Vyzerá to, Patrik, že spektrum tvojich fanúšikov je širšie, ako si si myslel. ;)

Iveta na stretnutie spomína aj na Instagrame, kde rapera hodnotí takto: “Milé stretnutie som mala dnes v Dámskom klube s Rytmusom, bol veľmi milý, charizmatický ako vždy..,” dodala nadšená moderátorka.

Zdroj: Pluska, Instagram | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.