Patrik „Rytmus“ Vrbovský sa, ako sme vás už skôr informovali, stal konečne otcom. Po rokoch čakania sa tak dočkal vytúženého momentu, ktorý v priebehu krátkej chvíle zaznamenal i na svojej sociálnej sieti. 

Len pár minút po tom, čo do médií prenikla informácia o narodení syna Patrika a Jasminy Vrbovských, čakalo fanúšikov úspešnej dvojice milé prekvapenie. Novopečená mamička Alagič totiž zverejnila snímku priamo zo sanatória, kde trávi aktuálne dni po náročnom pôrode.

O radosť z dlhoočakávaného syna sa neváhal podeliť i samotný raper. Ten na svoj profil zverejnil záber, kde je vidno aj tvár malého novorodeniatka. Avšak veľkú časť verejnosti zarazil detail, ktorý si podľa mnohých mohol Rytmus odpustiť a považujú ho za nemiestny.

Jedná sa práve o vodoznak umiestnený cez celý príspevok s poriadnym marketingovým zámerom. „Tá reklama na koncert je veľmi smutná,“ znie jedna z reakcií pod fotkou. „Aspoň fotku s dieťaťom si si mohol dať bez poukázania na nejaký tvoj koncert, dieťa nie je propagácia,“ pridávajú sa ďalší ľudia, ktorých pobúril fakt, že i narodenie dieťaťa sa dá takto využiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/RytmusKing