Kvôli napätej situácii na Slovensku, ktorú spôsobujú vládne opatrenia a Covid-19, sa rodinka Vrbovských rozhodla zbaliť kufre a vycestovať do exotickej krajiny, odkiaľ sa fanúšikom pripomínajú príspevkami zo slnečných pláží. Na poslednom videu, ktoré Rytmus pridal na svoj Instagram, však ľudí nezaujalo rozprávkové prostredie, ale obuv ročného Sanela. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že rodinka známeho rapera Patrika Vrbovského si namiesto čiastočného lockdownu zvolila príjemné teplo a slnečné pláže. Podľa komentárov pod ich príspevkami sa Rytmus s Jasminou Alagič a ich ročným synčekom nachádzajú na Maledivách.

jasmina rytmus sanel

Hrdý otecko pridal na sociálne siete krátke video, kde vidieť, akú obrovskú radosť má z vody jeho malý potomok. Najväčšiu pozornosť však upútala obuv chlapčeka. Ide o čierno-modré sandále, na ktorých je bielym písmom vyobrazené meno syna tunajšieho kráľa rapu. Na jednej nôžke má SAN a na druhej EL plus slniečko.

,,Tie sandálky, že Sanel… Odpadol som. Riadna šupa! Pekný deň prajem a užívajte v zdraví,“ napísal do komentára fanúšik, ku ktorému sa pridal celý zástup. ,,98% sandálky pozeráte,“ skonštatoval istý pán a mal pravdu. Drvivá väčšina obdivovateľov upozorňovala práve na obuv maličkého chlapca a niet sa čomu čudovať – je naozaj parádna!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking