Kauza „Dara vs. Zuza“, kedy sa dievčatá vo svojich vyjadreniach vôbec nešetrili, poriadne otriasla celým Slovenskom. Aj keď sa všetko snažili zaobaliť  zdvorilostnými frázami, do vzájomného rýpania sa zapojilo aj množstvo fanúšikov oboch protagonistiek. Čo ak sa však za výstupom Dary skrývalo niečo viac a nenarážala na „pani, na ktorej meno si nevie spomenúť“ len tak náhodne?

Samozvaná kráľovná Instagramu Zuzana Plačková pravidelne prispieva na sociálne siete rôznymi príspevkami, ktorými otvára dvere do svojho súkromia, a zároveň za nemalé peniaze propaguje aj rôzne značky. V jej ,,instapríbehoch“ sa mnohokrát vyskytli rôzne známe osobnosti, vrátane najznámejšieho slovenského rapera Rytmusa. Možno Darinka nevie prekusnúť, že je jej partner v styku s touto „pseudocelebritou“, čo, samozrejme, môže byť jedným z dôvodov, prečo si takto verejne podala známu playmate.

Zuzana chcela postaviť veci na pravú mieru, a preto pozvala Rytmusa na večeru, ktorý sa jej zrejme chcel revanšovať za Darino správanie týmto milým darčekom:

„Bolestné“ od Rytmusa

Ktovie, či ide o skutočný „fight“ alebo je to len ďalší z nástrojov na propagáciu týchto našich hviezdičiek ,,neexistujúceho slovenského šoubiznisu“. :)

Dara a Rytmus

Zdroj/Foto: Instagram