Vymakaný, potetovaný, od hlavy po päty nastajlovaný. Tak poznáme Patrika Vrbovského dnes. Na svojom Instagrame však zverejnil fotku z roku 1996, a to vám je teda rozdiel!

Kto by to bol povedal, že náš najznámejší raper Rytmus oslávi už v januári štyridsiatku. Na svoj vek absolútne nevyzerá, ba priam naopak, čím je starší, tým je krajší. Predpokladáme, že v roku 1996, kedy mal Patrik 19 rokov, by si ho Darinka Rolincová ani nevšimla. Kučeravá hriva, chudé ručičky a aj črtajúce sa fúziky. Takto vyzeral Rytmus pred dvadsiatimi rokmi, kedy nemal ešte žiadnu slávu ani peniaze. Mal len jediný sen, živiť sa hudbou a ako všetci dobre vieme, tento sen sa mu do bodky splnil – dnes je z neho najúspešnejší hudobník Československa. Rytmus vám teda svojou fotografiou odkazuje: “Aj ten najväčší stokár bez koruny a podpory si móže splniť sen, aký len chce 😎 Proste MÓŽE!!!”

rytm13

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.