Vymakaný, potetovaný, od hlavy po päty nastajlovaný. Tak poznáme Patrika Vrbovského dnes. Na svojom Instagrame však zverejnil fotku z roku 1996, a to vám je teda rozdiel!

Kto by to bol povedal, že náš najznámejší raper Rytmus oslávi už v januári štyridsiatku. Na svoj vek absolútne nevyzerá, ba priam naopak, čím je starší, tým je krajší. Predpokladáme, že v roku 1996, kedy mal Patrik 19 rokov, by si ho Darinka Rolincová ani nevšimla. Kučeravá hriva, chudé ručičky a aj črtajúce sa fúziky. Takto vyzeral Rytmus pred dvadsiatimi rokmi, kedy nemal ešte žiadnu slávu ani peniaze. Mal len jediný sen, živiť sa hudbou a ako všetci dobre vieme, tento sen sa mu do bodky splnil – dnes je z neho najúspešnejší hudobník Československa. Rytmus vám teda svojou fotografiou odkazuje: “Aj ten najväčší stokár bez koruny a podpory si móže splniť sen, aký len chce 😎 Proste MÓŽE!!!”

rytm13

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)