Na verejnosť prepukla šokujúca informácia o údajnom tehotenstve Jasminy Alagič. Exotická kráska sa totiž netají tým, že po zásnubách s Patrikom “Rytmusom” Vrbovským túži po ich spoločnom potomkovi, ktorého budú vychovávať v ich novom luxusnom domčeku v Malinove pri Bratislave.

Po tom, čo nemenovaný denník informoval o Jasmininom údajnom tehotenstve, nastal v radoch fanúšikov doslova ošiaľ. Ľudia neskrývali radosť na sociálnych sieťach a zo šťastia budúcej mamičky sa všetci úprimne tešili. Až do momentu, kedy prehovoril ten najpovolanejší – nádejný budúci otecko.

Rytmus sa rozhodol uviesť veci na pravú mieru. Tento mediálny nátlak vyvolaný falošnou informáciou totiž viac nevydržal a prehovoril k státisícom sledovateľov. „Špekuláciám je koniec, IDEME SA SÚDIŤ,“ raper napísal k záberu titulky s informáciou o druhom stave moderátorky Alagič.

Podla tohoto klamárskeho a intrigárskeho časopisu, či čo to je, je Jasmina už druhýkrát tehotná,“ neskrýval svoje rozhorčenie, pričom dodal, aby sa touto správou ľudia nenechali oklamať.

Rytmus a Jasmina

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ Patrik Vrbovský

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.