Z drsného rapera sa stal romantik roka. Patrik “Rytmus” Vrbovský po oficiálnom prepuknutí jeho vzťahu s moderátorkou Jasminou Alagič nešetrí na sociálnych sieťach verejnými vyznaniami plnými lásky. Na jedno z nich najnovšie zareagoval i známy raper!

Je to presne 12 mesiacov, odkedy dnes už manželia Vrbovskí verejne potvrdili svoj vzťah. Počas celej doby tak úspešná dvojica zaplavuje popredné plátky príbehom ako z rozprávky, kedy v priebehu jedného roka ohlásila nielen zásnuby, ale i samotnú svadbu či dokonca príchod prvého dieťaťa.

Rytmusove ospravedlnenie nezostalo bez odozvy

Ročný vzťah s tempom ako na bežiacom páse zmenil Rytmusa natoľko, že sa už verejne prezentovať najhlbšie city nehanbí. Nedávno dokonca publikoval vlastné ospravedlnenie adresované mužom, ktorí sa netajili láskou k svojim ženám. Práve týmto typom sa mal drsný raper v minulosti vysmievať – pri Alagič však pochopil význam daných slov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Za toto verejné ospravedlnenie si ale majetného Vrbovského okamžite podal jeho kolega a dobrý kamarát Michael “Separ” Kmeť. „Mne si dával, že keď ešte raz pridám fotku s Tinou alebo ona so mnou, tak ťa j**ne. Že to je úplne nechutné a teraz to hrotíš tak 3x toľko jak ja vtedy,” chrstol mu priamo do očí na margo záberov s tehotnou Jasminou.

Foto: Instagram/RytmusKing, Separ_dms Facebook/Separ