Patrik Vrbovský a Jasmina Alagič tvoria manželský pár už takmer rok a pol, no stále sa dokážu navzájom príjemným spôsobom prekvapiť. Jedným z najznámejších a najgýčovejšich prejavov lásky je rozhodne vytetovaná tvár ženy, ktorá stojí po boku muža. Avšak Rytmus kroky bláznivých zaľúbencov nenasledoval až tak úplne a ozdobu tela poňal po svojom.

Jasmina Alagič je bezpochyby nádherná žena, ktorej manžel má svoje telo posypané rôznymi nápismi a obrazmi. Preto by bola veľká škoda, keby sa do zbierky tetovaní Patrika Vrbovského nezaradila aj krásna tvár pôvabnej polovičky.

jasmina alagič rytmus

Moderátorka módnej televízie a mamička ročného Sanela sa so státisícami fanúšikov na Instagrame delí takmer o všetky detaily svojho súkromného a profesného života. Ani nová kerka Rytmusa nebola žiadnou výnimkou, keďže tento jeho počin priviedol temperamentnú balkánku k slzám.

,,So všetkými zásadným vecami v živote sa s Vami delím, teraz neurobím výnimku.
Môj muž si ma takto zvečnil (joke). A dokonca to kreslil úplne sám! Som dojatá! Neviem, či sa mi slzy tisnú z toho gesta alebo z toho, že takto v jeho očiach vyzerám. Vystihol moment, kedy som sa asi niečomu čudovala alebo robila niečo iné. Každopádne plačem,“ napísala plavovláska na sociálne siete.

Humor v tejto malej rodinke rozhodne nechýba. Slovenský raper si totižto fixkou nakreslil na telo niečo podobné ženskej tvári a svojej manželke tvrdil, že je to práve jej podobizeň. Rytmo skrátka srší žartami!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic