Slovenský raper Patrik Rytmus Vrbovský žne vďaka druhému dokumentárnemu filmu z jeho života obrovský úspech. Do našich kín si to totiž nedávno namieril čerstvý projekt s názvom Tempos, zobrazujúci hlavne hudobnú púť potetovaného rapera z kapely Kontrafakt. Práve na premiére novinky sa objavila i jeho sestra s manželom, avšak niečo tu nesedelo!

Pred pár dňami bola do éteru vypustená filmová novinka, na ktorú sa Rytmus a jeho rodina veľmi tešili. Najbližší príbuzní teda prišli rapera podporiť priamo do kina na veľkú premiéru, čo nemohlo ujsť ani pozornosti markizáckej relácie Smotánka.

rytmus rodina

V programe venujúcemu sa aktuálnemu dianiu okolo prominentných celebrít zaznelo zopár zaujímavých informácií. ,,Aj Rytmusova sestra Veronika tu bola so svojím mužom Alojzom Gécom,” redaktor relácie predstavil blízkych členov hudobníkovej rodiny, čo si na obrazovkách pozrel i samotný hlavný hrdina dokumentu Tempos.

Ten však po odvysielaní televízneho príspevku vybuchol v hurónsky smiech, a to z jediného dôvodu – meno Alojz Géc si narýchlo vymyslel, keď mu prišla správa s prosbou o uvedenie mien jeho nevlastnej sestry s manželom. Rytmus napokon uverejnil aj konkrétnu textovú konverzáciu s videom, zosmiešňujúcim celú reportáž z premiéry.

rytmus správy

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: Instagram/Rytmusking, smotanka_official, streamable.com