Na prvý pohľad krásna nežná žena, no vo vnútri v sebe skrýva temperamentnú divošku, ktorá môže svoju neutíchajúcu energiu rozdávať na všetky strany. Jasmina Alagič sa vôbec netají, že v nej ešte stále drieme kus dieťaťa, pričom najnovšie to dokázala pri tejto novej hračke pre dospelých!

O najpopulárnejšom slovenskom raperovi je známe, že je vášnivý autičkár, ktorý nepohrdne žiadnym luxusným vozom. Najnovšie sa ale rozhodol, že na jeho dvor pribudne majestátna štvorkolka, akú by rozhodne prijal nejeden muž. Rytmus však touto noovu hračkou nespravil radosť len sebe, ale najmä svojej manželke Jasmine Alagič.

,,O tomto pravé dievčatá túžia a praví muži to plnia,” prostoreká moderátorka okomentovala záber s novým štvorkolesovým prírastkom do rodiny. Málokto by však zrejme do Patrikovej krásnej polovičky povedal, že tátoš bude jednou z vecí, o ktorých Jasmina snívala. ,,Ide gaaaaaas. Môj muž mi splnil ďalší sen a ten chlapčenský psychoško vo mne robí premety od radosti,” po prvej zbesilej jazde napísala na svoj Instagram nadšená nová “poľná pirátka”.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic