Patrik “Rytmus” Vrbovský pred pár dňami avizoval obrovskú novinku v jeho živote. Len pár týždňov po veľkolepej svadbe totiž ohlásil otvorenie svojho vlastného fitness centra, ktoré by malo byť najväčšie v strednej Európe. Pravda je však úplne iná!

„Pracoval som na tom niekoľko mesiacov, budú sa diať veľké veci,” zneli Rytmusove slová po tom, čo sa pred zrakmi státisícov fanúšikov pochválil s horúcou novinkou, a teda otvorením svojho nového športového zariadenia na Slovensku.

Po publikovaní danej pikošky zaplavili sociálne siete pozitívne reakcie zo strany fanúšikov, zaujímajúcich sa najmä o presnú lokalitu Patrikovho fitka. Čo však nikto nečakal, je fakt, ktorý zrejme nahnevá všetkých jeho priaznivcov. Rytmus sa totiž opäť postaral o poriadny rozruch v rámci reklamnej spolupráce a žiadna veľkolepá otváračka sa v skutočnosti nekoná.

Pravdou je, že sa po celý čas jednalo len o šikovný marketingový ťah s myšlienkou “Mesto je tvoje fitko”, zameraný na motiváciu ľudí k väčšiemu pohybu. Výsledok celej kampane o cvičení v uliciach si môžete pozrieť na videu nižšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: Instagram/Rytmusking