Jeden z najúspešnejších slovenských raperov Patrik Rytmus Vrbovský si už niekoľko rokov žije svoj sen. Kým v minulosti bola pre neho prvoradá kariéra, dnes si vychutnáva pokojnú idylku v kruhu najbližších. Potetovaný drsňák dokonca v súvislosti s touto témou z úst vypustil slová, na aké by sa odhodlal iba máloktorý chlap.

Rytmus, Jasmina Alagič a malý Sanel – zrejme najsledovanejšia trojica v našom šoubiznise. Kým niektorí sa cez obrovské úspechy zaľúbencov nedokážu preniesť, iní rodinke zo srdca prajú šťastie. Faktom ale ostáva, že o súkromný život hudobníka a moderátorky sa zaujímajú tisíce Slovákov.

jasmina alagič rytmus sanel

Nie je tomu tak dávno, kedy mal nejeden fanúšik tendenciu spájať Rytmusa s bývalou partnerkou Darou Rolins. Dodnes sa polemizuje o tom, že dôvodom rozchodu mali byť rozdielne názory na splodenie potomka, po ktorom Patrik dlhodobejšie túžil. A hoci sebavedomý raper hodil minulosť už dávno za hlavu, v jednom má jasno – všetko prišlo v správnom čase a je presne tak, ako má byť.

V otvorenom rozhovore pre internetovú reláciu Matúša Krnčoka čerstvý otec vyhlásil, že ako 42-ročný sa na úlohu zodpovedného rodiča cíti byť omnoho spôsobilejší, než tomu bolo ešte pár rokov dozadu. Rytmusovou prioritou totiž bolo naplnenie pracovných cieľov a rodina by teda pravdepodobne išla na vedľajšiu koľaj.

rytmus kedysi

,,To, čo som dával do kariéry, tak teraz dávam do rodiny. Nechcem utekať od rodiny, nechcem, aby bola robota prednejšia, ako moja rodina, chcem byť s malým a so ženou a užívať si život,” hrdý manžel a otec nešetril emotívnymi tvrdeniami. Vrbovský ale v úprimnosti zašiel ešte omnoho ďalej a na rovinu priznal, že táto vec by kedysi mohla spôsobiť absolútny rozpad harmonických vzťahov.

,,Keby sa to stalo v období, keď som mal 30 rokov, nedal by som to. Tá kariéra, sen a vášeň pre hudbu by bola zabila úplne všetko,“ raper šokoval na margo toho, že keby sa mu syn narodil v čase, kedy všetku energiu venoval kariérnym snom, zrejme by to nedopadlo práve najšťastnejšie – máloktorý muž by mal odvahu bez okolkov sám pred sebou i pred svetom priznať takúto silnú pravdu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_alagic