Škandalózna správa o prednostnom zaočkovaní Dominiky Cibulkovej proti ochoreniu Covid-19 z prvej polovice januára okamžite obletela celé Slovensko. Na túto vec má, samozrejme, názor aj obľúbený slovenský raper Patrik Vrbovský alias Rytmus. 

Legendárny člen skupiny Kontrafakt sa stal hosťom v internetovom programe Startitup, kde s moderátorom rozobrali rôznorodé témy, pričom hneď v úvode prehodili slovo o našej bývalej športovej reprezentantke Dominike Cibulkovej. Tá sa totiž začiatkom roka nechala aj s manželom Michalom Navarom prednostne zaočkovať proti koronavírusu. Rytmus prezradil, ako to vidí on.

,,Je to asi prepal voči tým ľuďom, ktorí sú v prvej línii, pomáhajú tým chorým a možno sa nedostali ani na radu,“ uviedol Patrik, ktorý však vidí krivdu aj voči tenistke „na dôchodku“.

,,Typická Slovač sa vybúrila na nej. Nemyslím si, že si zaslúžila až takýto hejt. Ja neviem. Určite to neurobila asi naschvál. Možno keby jej povedali, že čo to spôsobí, tak do toho nepôjde, si myslím. Ale nechcem sa v tom rýpať. Je to jej vec, jej život. Ani nechcem byť nejaký sudca,“ vyjadril sa na popud moderátora Šimona Žďárského.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube – Startitup | Foto: Instagram/rytmusking/domicibulkova