Patrik Vrbovský tvoril dlhých sedem rokov pár so speváčkou Darou Rolins, pričom mnohí ich považovali za najkrajší zaľúbencov slovenského šoubiznisu. V marci 2017 tak prišiel poriadny šok, keď dvojica fanúšikom na Instagrame oznámila, že sa ich cesty rozišli. Netrvalo ale dlho a vedľa Rytmusa sa objavila nová žena.

Najúspešnejší slovenský raper za príťažlivou blondínkou rozhodne nesmútil. Krátko po ich rozchode sa totiž na Patrikovom profile začali objavovať romantické spovede smerované k novej známosti Jasmine Alagič, ktorú už v tom čase neváhal označovať za najväčšiu životnú lásku.

Dnes už všetci vieme, že Paťo svoje slová myslel viac ako vážne, nakoľko je dnes známa moderátorka a influencerka jeho hrdou manželkou a mamičkou ich jeden a polročného synčeka Sanela. Komu inému ako Jasmine by tak Rytmus počas Valentína venoval nádherné vyznanie. V ňom sa ale vrátil aj do minulosti.

,,Ona je môj každodenný Valentín. Život pred ňou bol viac o mojich záujmoch a mojej ceste. Odvtedy, čo som ju stretol, môj život dostal nový rozmer, ako žiť našu cestu a hlavne názor, ktorý si budem pamätať do konca života – nebyť zaľúbený iba na začiatku ako väčšina, ale celý život. Jej bytie, osobnosť a pohľad na život mi dalo veľké zrkadlo, čo je pravý život,” napísal raper k spoločným záberom s milovanou Jasminou. Avšak kým ona pri čítaní manželových riadkov určite sršala pocitmi neuveriteľného šťastia, jeho expriateľku Daru by mohli zabolieť…

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking, dararolins_vermi