Minulý rok zaplavila médiá šokujúca informácia o rozpade 7-ročného vzťahu speváčky Dary Rolins a Patrika „Rytmusa“ Vrbovského. Niekoľko mesiacov po ich rozchode bolo však už všetko inak a úspešný raper našiel šťastie po boku moderátorky Jasminy Alagič, s ktorou čaká vytúženého syna.

Po oficiálnom potvrdení rozpadu vzťahu medzi Darou a Rytmusom nastala medzi celebritnými EX doslova verejná slovná prestrelka. „Nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku. Dopraj nám šťastie ako ho prajeme aj my tebe a nevracaj sa do minulosti,odkázal Vrbovský samotnej Rolins koncom roka, kedy ešte netušil, že sa z neho o pár týždňov stane budúci otecko.

Ako sa však zdá, otázka nenaplneného vzťahu a vidiny spoločnej rodiny so slovenskou speváčkou sprevádza Rytmusa dodnes, hoci od ich rozchodu ubehol už rok. Známy interpret totiž po dlhom čase nečakane o svojej bývalej láske prehovoril, a to počas rozhovoru pre český Magazín Dnes.

Posledný rok pred rozchodom to medzi nami neklapalo. Rozišli sme sa v januári. Do marca som bol v Amerike a potom sme to oznámili oficiálne,“ uviedol samotný Patrik a následne prezradil aj to, ako celú situáciu vníma s odstupom času.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Odstrihol som to a začal novú etapu,“ dodal Vrbovský. Niet sa čomu čudovať, Patrik a Jasmina sa čoskoro stanú oficiálne manželmi aj rodičmi ich spoločného syna, a tak má zrejme slovenský umelec množstvo iných myšlienok než práve tie na svoju EX. Rytmus dokonca nedávno prehovoril aj o mene a budúcnosti jeho spoločného potomka s Alagič, viac informácií nájdete >>>TU<<<.

Rytmus a Jasmina

Zdroj: Magazín Dnes | Foto: Instagram/Dara Rolins, Patrik Vrbovský, Jasmina Alagič