Patrika Vrbovského ešte donedávna poznalo Slovensko ako drsného rapera, ktorý chŕlil samé vulgarizmy či vtipné hlášky, pričom romantika mu bola na míle vzdialená. Dnes je ale všetkému inak, za čo môže Rytmusova krásna pani manželka Jasmina Alagič.

Niekedy môžete byť v partnerstve celé roky, no k manželstvu vás to vôbec neťahá. Potom sa však zjaví niekto, pri kom od začiatku cítite, že je vašou spriaznenou dušou, s ktorou zrazu chcete odkráčať pred oltár čo najskôr. To je aj prípad Rytmusa a Jasminy Alagič – vzťah známej dvojice napredoval doslova turbulentne, pričom po roku od vzplanutia lásky sa už párik teší zo zväzku manželského.

Od doby, ako sa medzi známym raperom a krásnou moderátorkou prevalil vzťah, sa zaľúbenci neštítia svoje city prejavovať aj verejne. A tak sú ich profily na sociálnych sieťach zaplavené samými romantickými príspevkami, z ktorých srší obrovské šťastie a vzájomná pokora.

Napriek tomu, že sú už fanúšikovia na nádherné vyznania zvyknutí, Rytmusovi sa v tomto smere podarilo opäť prekvapiť. 42-ročný budúci otecko sa totiž rozhodol ospravedlniť všetkým mužom, ktorým sa kedysi za lásku vysmieval.

,,Ospravedlňujem sa všetkým chlapom, ktorým som sa do huby v minulosti smial za lásku a že boli hrdí na to, že ich žena nosí ich meno. Oslovovať moju niekdajšiu frajerku “moja žena” a vidieť v jej v dokladoch Vrbovská, pochopí iba ten, kto si zobere ženu svojho života,” stojí pri Paťovej a Jasmininej fotografii. Rytmusovým silným slovám, doslova rozápajúcim srdcia, tak dajú za pravdu len tí, ktorí povedali “áno” tej správnej osobe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic