Život manželov Vrbovských sa včerajším dňom otočil o 180 stupňov – z Jasminy a Rytmusa sa stali rodičia. Patrik sa tak ako novopečený hrdý otecko vôbec nenechal zahanbiť a svoju lásku po pôrode odmenil tým najromantickejším darčekom.

Rytmus a Jasmina Alagič sa už takmer 24 hodín tešia zo svojho nového prírastku do rodiny. Ich prvorodený synček dostal meno Sanel, čo naznačovala aj nedávno vydaná Patrikova skladba, venovaná práve ich bábätku.

Prominentná dvojica sa o radostnú novinu stihla pochváliť i pred fanúšikmi. ,,Už počas tehotenstva ste boli úžasni “parťaci”, nemala som problém vám vždy napísať, čo cítim, stretla som sa s láskou a radosťou z nás a za to som nesmierne vďačná. Takže toto nemôžem a nechcem s vami neprecítiť: SOM MAMA!,” napísala rozcítená kráska k záberu, na ktorom v spoločnsti najbližších dojčí svoje čerstvo narodené dieťatko.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Známu moderátorku ale určite dojal aj dar, ktorý jej do pôrodnice priniesol milovaný manžel. Fotografi portálu Topky.sk totiž zachytili Rytmusa, ako si z kliniky na chvílu odbehol a vrátil sa s obrovskou kyticou bielych ruží. Jasmina, ktorá vraj Sanela priviedla na svet plánovaným cisárskym rezom, si po náročnom zákroku takéto nádherné gesto rozhodne zaslúžila!

Foto hrdého Rytmusa s kyticou ruží si môžete pozrieť — TU —

Jasmina Alagic porodila

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking