Pandémia postihla všetky oblasti nášho života a v nemalej miere ovplyvnila tiež príjmy umelcov. Aj oni tak môžu od štátu získať finančnú injekciu v rámci projektu Prvá pomoc. Žiadosť o príspevok ku podivu vyplnil i najúspešnejší slovenský raper Patrik Vrbovský známy pod prezývkou Rytmus.

Patrik Vrbovský je na hudobnej scéne 20 rokov, počas ktorých sa zaradil medzi osobnosti nemajúce s peniazmi najmenší problém. Tisícky predaných albumov a vypredaných koncertov, milióny videní na YouTube či posledné roky nelacné spolupráce na sociálnych sieťach. Rytmus si vďaka svojím príjmom môže dopriať život na vysokej nohe, čo verejnosti pravidelne a veľmi rád pripomína ukazovaním tých najluxusnejších šperkov, oblečenia či dovoleniek.

rytmus

,,Sociálne siete mi zarábajú viac ako pred koronou,“ šokoval Rytmus v októbri roku 2020, kedy fanúšikovi odpovedal na otázku, ako veľmi mu v zisku uškodila pandémická situácia. Priznal totiž, že v rámci marketingu je vo virtuálnom svete silným a najmä žiadaným menom. Nikto by tak od manžela Jasminy Alagič určite nečakal, že sa zaradí k podnikateľom, ktorí si v ťažkých covidových časoch pýtajú od štátu podporu.

„Na poskytnutie príspevku v rámci projektu Prvá pomoc je právny nárok, to znamená, že ak žiadateľ splní všetky podmienky, ktoré sú stanovené projektom, úrad práce sociálnych vecí a rodiny je povinný finančný príspevok poskytnúť. V tomto prípade klient splnil všetky podmienky a podľa predložených výkazov pre priznanie finančného príspevku mu bolo celkovo uhradených 2 310 eur, a to spolu za mesiace 10/2020, 11/2020 a 2/2021,“ potvrdila magazínu Šarm Marianna Šebová z kancelária generálneho riaditeľa a generálneho tajomníka služobného úradu ÚPSVaR v Bratislave.

45-ročný raper, ktorý s rodinkou obýva prepychovú vilu v Malinovo a nedávno investoval do bytu svojich snov v Bratislave, mal poslať žiadosť na Úrad práce sociálnych vecí a rodiny v Pezinku. Na otázky Šarmu Patrik neodpovedal.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ŠARM | Foto: Instagram/rytmusking