Slovenský raper Patrik Rytmus Vrbovský a jeho drahá balkánska polovička Jasmina Alagič sa stali vzorom dokonalého harmonického spolužitia. Ich vzťah mal veľmi rýchly spád, čo u neprajníkov spočiatku vyvolávalo pochybnosti, no oni to so vzájomnou náklonnosťou mysleli absolútne vážne. Dnes sa manželia Vrbovskí tešia zo synčeka Sanela, prepychového domčeka a rozprávkového spoločného života – dokonca si druhé výročie od zoznámenia spestrili verejnými vyznaniami lásky.

Rytmus s Jasminou si súkromný život nijak zvlášť nestrážia, o všetkom podstatnom neváhajú fanúšikov informovať ešte za horúca. Priaznivci tak mohli v uplynulom období sledovať oznámenie i celý priebeh tehotenstva, zábery z honosnej svadby či ukážky priestorov z luxusnej vily neďaleko Bratislavy, kde s dvojicou vyrastá aj ich zbožňovaný chlapček.

Rytmus Sanel

Dátum 18. apríl je pre manželov veľmi výnimočným, nakoľko práve v tento deň došlo k ich vzplanutiu lásky. Od úvodných okamihov prebleskla medzi mladými úspešnými ľuďmi silná iskra, vedúca k nájdeniu spriaznenej duše, o čom svedčia aj slová uverejnené na profiloch oboch zaľúbencov.

,,Takúto lásku Ti môže iba ten hore poslať. Niekoho, kto bude Tvojim všetkým. Najlepším priateľom, partnerom a láskou Tvojich dní. Niekto, s kým to svoje šťastie chceš zdieľať, niekto, komu to šťastie chceš darovať. A potom sa ten “niekto” stane úplne prirodzene Tvojou rodinou. Takou, ktorú si si ani nevedel sám vysnívať,” moderátorka módnej televízie je presvedčená o tom, že v prípade jej spojenia s raperom zasahovala vyššia moc.

Rytmus a Jasmina

O intenzite vzájomných citov hovorí aj Rytmus, ktorého premenu z drsného hudobníka na milujúceho manžela a vzorného otca sleduje veľká časť národa. ,,Dnes sú to presne 2 roky, kedy som pochopil, čo je to zmysel života. Áno, môj život už nie je ako pred tým, vďaka mojej manželke, pri ktorej prišiel presne ten životný moment, keď to proste zapadne ako puzzle,” slávny slovenský raper sa taktiež neubránil emotívnemu precitnutiu.

,,Nezabudnuteľná chvíľa 18.4. približne o tomto čase. Odvtedy každý deň vstávam s tým, že ďakujem tomu hore za to, že nás spojil a ukázal mi, prečo som tu. Pre moju manželku a syna. Som rád, že som ťa stretol, že ťa mám a že môžem s tebou objavovať krásy a zmysly, prečo žijeme tento život,” dodáva s láskou a vďakou, čím zase raz potvrdil, že Amorov šíp mal v tomto prípade mimoriadne vydarenú mušku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina alagič rytmus

Zdroj|Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_alagic