Populárny raper Rytmus nosí dlhé roky vlasy ostrihané na pár milimetrov. Vo filme Invalid, ktorý štartuje v slovenských kinách už 9. februára, sa však objavil s három, s akým by ste ho na prvý pohľad ani nespoznali.

Patrik Vrbovský sa netají tým, že nekývne na každú ponuku a spolupráce si vždy starostlivo vyberá. Teraz Rytmus prijal zaujímavý kšeft, vďaka ktorému ho už čoskoro diváci uvidia na plátnach kín vo filme Invalid od režiséra Jonáša Karáska.

rytmus

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Príbeh sa odohráva v anonymnom meste v deväťdesiatych rokoch a mapuje vtedajšiu situáciu na Slovensku. V čiernej komédii uznávaný hudobník vystupuje s dlhými vlasmi a v outfitoch, ktoré by si teraz rozhodne neobliekol. Pre sledovateľov však bude určite zaujímavé vidieť ho v takejto pozícii.

Krátku ukážku z filmu si môžete pozrieť už teraz vo videoklipe k titulnej skladbe Asal. Naspieval ju práve Rytmus a Igor Kmeťo, pričom ide o rómsku verziu legendárnej pesničky Úsmev od skupiny Modus. V roku 1977 ju pôvodne naspievali Janko Lehotský, Miro Žbirka a Marika Gombitová.

Zdroj: /Foto: YouTube, Instagram/rytmusking, jasmina_alagic