Slovenský hudobník, producent a podnikateľ Martin Jakubec len nedávno slovne zaútočil na Patrika “Rytmusa” Vrbovského a jeho tehotnú snúbenicu Jasminu Alagič, pričom okrem iného uviedol, že ich oznámenie o očakávanom dieťati malo byť len klamstvo. Známy raper konečne zareagoval!

Ona tehotná NIE JE! Bola to len marketingová hra na pripútanie pozornosti na Rytmusov zápas v ringu. Je to len premyslený marketingový ťah,“ uviedol Jakubec exkluzívne pre magazín SlovakWoman a dodal, že ide len o zneužívanie malého dieťaťa. Celý rozhovor nájdete >>>TU<<<.

Jakubcove útoky ale nezostali len tak bez povšimnutia. Tieto vyjadrenia si totiž všimli aj fanúšikovia úspešného interpreta, ktorí sa ho rozhodli vyspovedať počas živého vysielania na sociálnej sieti. Rytmus to však pri otázke jeho mena nevydržal a nahlas povedal, čo si o ňom myslí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hocijaký nímand si teraz ma zoberie do huby, bude ma vyzývať a čo teraz ako, sa s ním mám naťahovať a viesť nejakú komunikáciu?“ Reagoval Vrbovský po tom, čo Jakubca označil za niktoša. „Nemôžeš sa venovať každému ho*nu, do ktorého stúpiš,“ dodal na záver, čo zrejme nezostane bez ďalšej reakcie z Martinovej strany.

 

Zdroj/Video: Streamable.com | Foto: Facebook/Martin Jakubec, Instagram/Patrik Vrbovský, Jasmina Alagič

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.