Dnešný deň sa nesie v znamení horúcej správy, ktorá zvalcovala celý slovenský internet. Po tom, ako známy raper v jednej zo svojich piesní utrúsil nemiestnu poznámku na adresu rockovej legendy Paľa Drapáka, rozhodla sa reagovať jedna z najpovolanejších osôb. Rytmusovi to natrela Paliho manželka, no jej neuveriteľne drsný status, samozrejme, neostal bez odozvy.

Patrik Vrbovský sa už dlhé roky prezentuje ako osoba, ktorá nemá absolútne žiadny problém s vyjadrovaním názorov na plné ústa. Výnimkou nebol ani dnešok, kedy sa rozhodol odpovedať na brutálny náklad od partnerky frontmana kapely Metalinda. Tá len nedávno na svojom profile zverejnila poriadne ostrý status, v ktorom vytkla Rytmusovi snáď všetko, čo sa len dá. Dokonca vyzvala jeho snúbenicu Jasminu Alagič, aby konečne dostala rozum a od takého vulgárneho chlapa čím skôr ušla. Viac o tomto extra zaujímavom incidente a celý príspevok Janette nájdete  — TU —

drapak

Asi by sme sa mnohí poriadne čudovali, keby kráľ našej hip-hopovej scény toto konanie nijak neokomentoval. Verejnosti je totiž dobre známe, že na vyjadrenia adresované jemu či jeho láske býva dosť háklivý. Populárny hudobník preto len pred malou chvíľou zverejnil veľavravný príspevok, v ktorom dokonca spomína vypuknutie akejsi pomyselnej speváckej bitky.

Patrik vyhlasuje vojnu

“VOJNA ROCKEROV! Túto tretiu svetovú vojnu nájdete na mojom novom Feat albume SKAP!!! Kto frázuje lepšie? Já alebo Palino?” vyzval na súboj známeho speváka. Patrikov komentár by sa pokojne dal považovať za hodenú rukavicu, ktorou podporuje fanúšikov v tom, aby obidvoch slávnych hudobníkov porovnali a ohodnotili. Uvidíme, ako táto “vojna” napokon dopadne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

rytmus

Zdroj: Instagram/rytmusking | Foto: Instagram/Rytmusking, Facebook/Janette Drapakova