Patrik “Rytmus” Vrbovský (42) je jedným z najúspešnejších Slovákov. Vďaka hudobnej kariére sa dostal doslova z nuly na vrchol, za čo ho obdivujú tisíce fanúšikov. Čo však plánuje so svojím nadobudnutým majetkom spraviť po vstupe do manželstva s moderátorkou Jasminou Alagič (29)?

Po tom, čo Patrik Vrbovský a Jasmina Alagič Vrbovská ohlásili uzavretie manželstva, nastal na sociálnych sieťach poriadny rozruch. Mladá moderátorka sa totiž stala terčom nechutných posmeškov týkajúcich sa práve peňazí jej zazobaného partnera. „Rytmus príde o polovicu majetku za 3,2,1..,“ znie jedna z ostrých reakcií.

Po návale riešenia ich súkromných záležitostí týkajúcich sa financií to však Patrik nevydržal a na rovinu povedal, ako vníma spolužitie dvoch ľudí aj z tejto stránky. „Pokiaľ chlap má lóve a neodzrkadluje sa to na jeho žene, deťoch alebo rodine, tak je to čistý sebec,” uviedol svoj osobný názor.

Okrem toho sa vyjadril aj na adresu mužov, ktorí sa o svoje rodiny nedokážu patrične postarať. „Pokiaľ chlap lóve nemá a stará sa o neho jeho žena, nerobí všetko pre to, aby tie lóve mal, tak zlyhal,” vypichol úprimné slová priamo do očí “hejterom”.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver Patrik uviedol, aký má postoj k samotnej Jasmine. „A neni nič krajšie, aspoň pre mňa, keď sa môžem starať o moju kráľovnú. Vytvára to vo mne pocit, že sa starám o svoju rodinu,” dodal s pokojom v hlase.

Je tak jasné, že po svadobnom obrade plánuje Rytmus svoj majetok investovať najmä do spoločnej budúcnosti miesto nezmyselného utrácania napríklad na zlaté šperky, čo sme u neho mohli vidieť najmä v minulosti, keď ešte nebol “hlavou” svojej mladej rodinky.

Rytmus a Jasmina na svadobnej ceste v Paríži

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_Alagic