Patrik “Rytmus” Vrbovský sa za posledné roky vypracoval na jedného z najvplyvnejších predstaviteľov slovenskej hip-hopovej scény. S obrovským úspechom ide ruka v ruke aj veľké sebazaprenie či obety, ktoré v snahe za dosiahnutím cieľov musí raper podstúpiť. Zatiaľ čo iní sa zabávali, on tvrdo makal – nedávna otázka zvedavého fanúšika tak hudobníka vôbec nezaskočila.

Rytmus momentálne prežíva veľmi vydarené obdobie, kedy si užíva nielen vysokú priazeň publika, ale i dolonalý vzťah s pôvabnou moderátorkou Jasminou Alagič. Prominentný párik sa zároveň pomaly ale isto pripravuje nielen na blížiacu sa svadbu, ale i na nastávajúce rodičovské povinnosti.

Napriek tomu, že mnohé celebrity sú známe divokým spôsobom života či prehnanými maniérmi, Rytmus sa nikdy netajil tým, že k skvelým výkonom sa vždy dokázal namotivovať sám aj bez “podpory” návykových látok. Nedávno sa ho dokonca jeden z obdivovateľov opýtal, ako dlho už raper funguje bez užívania alkoholu.

Odpoveď, akú od budúceho otecka dostal, ale zrejme ani sám nečakal. ,,Nepijem odjakživa. Dôvod je jednoduchý – nechutí a nevonia mi to!” zareagoval Patrik bez váhania. Snúbenec tehotnej Jasminy je tak jasným dôkazom toho, že ani populárne osobnosti nemusia vždy podľahnúť lákadlám búrlivého života celebrít.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

rytmus

Zdroj/Foto: Instagram/Rytmusking