Už je to niekoľko dní, ako sa na obrazovkách televízie RTVS v relácii Silná zostava ukázala bývalá tenistka Dominika Cibulková. Tá čelila štipľavým otázkam zo strany standup komičky Simony Salátovej, čo rozdelilo ľudí na dva tábory. Raper Patrik Vrbvoský sa prominentnej mamičky zastal prízemným spôsobom a teraz svoje konanie vysvetlil. 

Na upravenú snímku zo spomínanej večernej relácii zareagovala už aj Patrikova manželka Jasmina Alagič, ktorá priznala, že na svojho partnera v tejto kauze hrdá nie je. Avšak kritike balkáskej krásky neunikla ani samotná Simona.

Po instagramových výmenách názorov sa Rytmus rozhodol k tejto veci vrátiť.,,Začnem tým, že ja extrémne milujem ľudí, ja ich milujem zabávať, a ešte viacej milujem, keď sa smejú. To je úplne, že najviac. Ale čo nemám rád na ľuďoch, a čo ma extrémne irituje, je, keď sa niekto dáva do pozície morálnej autority, z ktorej cítim zákernosť, ktorá ironicky odfukuje, smeje sa a gúľa očami do kamery a snaží sa cielene verejne zlynčovať alebo zahnať do kúta človeka, ktorý vlastne prišiel v mieri porozprávať, že bol legálne na dovolenke, Paťo naráža na štvrtkový diel relácie televízie RTVS.

silna zostava

,,No a keď vidím takéto prízemné zamindrákované správanie v relácii, ktorá sa tvári, že je intelektuálna, tak nemusíš mi dvakrát hovoriť, aby som zareagoval mojím humorom takéhoto levelu, aký predviedla Simona, pretože prízemný humor mám rád, takých 20 rokov verejne.“ Jeden z najobľúbenejších slovenských interpretov nerozumie, prečo sa jeho obrázok verejnosti dotkol, nakoľko samotná zabávačka sa živí drsnými žartmi na telo.

rytmus

,,V živote som nevidel, aby niekto porovnával meme obrázky s realitou. Chápem, keď sa jedná o Rytmusa, tak áno. Takže na jednej strane tvrdý humor využívate v stand-upoch, kde vám to vyhovuje, samozrejme, lebo vám ľudia platia, ale na druhej strane, keď sa to použije na vás, tak je zle,“ dodal k celej kauze potetovaný influencer.

Na Patrikove slová zareagovala aj Simona Salátová, ktorá pod jeho príspevkom s vysvetlením upraveného obrázka napísala komentár. ,,Pekné okuliare! Odkiaľ?“ zverejnila jedna z protagonistiek Silnej zostavy. ,,Vďaka vám a mojím priateľom mám hlboko v mojej veľkej krásnej prdeli,“ dodala na svojich sociálnych sieťach.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: streamable.com, Instagram/rytmusking/simonacomedy, RTVS, YouTube