43-ročný raper Patrik Vrbovský sa v lete minulého roka konečne dočkal vytúženého prvorodeného potomka, ktorého mu na svet priviedla spriaznená polovička Jasmina Alagič. Nakoľko sa obaja rodičia môžu pochváliť nemalými zárobkami a honosným majetkom, synček Sanel si vyrastá ako v bavlnke. Keď ale hrdý ocino posadil drobca do prepychového vozidla, nasledovali smerom k dieťatku nečakané, avšak nesmierne dôležité slová.

Líder hudobného zoskupenia Kontrafakt si síce na hip-hopovom výslní užíva dlhoročnú slávu, avšak každý jeden úspech bol v jeho prípade skutočne vydretý. Patrik totiž nepochádzal z bohatých pomerov, no napriek tomu sa vlastných snov o vydarenej kariérnej dráhe nikdy nevzdával.

rytmus rusko

Všetko teraz nasvedčuje tomu, že Rytmus sa svojmu milovanému anjelikovi pokúša ísť už od útleho detstva príkladom. ,,Kedysi, keď som žil iba pre rap, tak som si kupoval servis a nemusel som pohnúť ani prstom. Myslel som si, že je to úplne v poriadku. Asi aj je, pokiaľ nechceš ísť deckám príkladom. Sila je, že čoraz viac si uvedomujem pri mojom synovi, aby v tomto služobníctve nevyrastal a nebral to ako samozrejmosť, že sa všetko zaplatí,” vzorný otec svoje minulé nastavenie priorít každým dňom prehodnocuje.

Rytmus Sanel Sotva 9-mesačné bábätko Paťo stihol vziať aj na obhliadku luxusného kabrioletu, k čomu tiež neváhal pripojiť cenné posolstvo. ,,Mali sme debatu. Hovorím mu – syn môj, keď budeš veľký, tak nezabúdaj, že keď budeš makať ako tvoj tato, tak môžeš byť kým len chceš,” slávny slovenský hudobník sa už od mala snaží drobcovi vštepovať, že žiadne bohatstvo samo z nebies do rúk nepadá.

Rytmus už v predošlých príspevkoch podotkol, že až po narodení synčeka si svoj hodnotový rebríček plne usporiadal a dnes je rozhodnutý chlapcovi ukázať, že na dosiahnutí obrovských cieľov jednoducho musí neprestajne makať. Manželia Vrbovskí sú teda jasným dôkazom toho, že narodiť sa do hojného prostredia ešte neznamená záruku života so všetkými pokladmi ako na zlatom podnose, k čomu by ale mali byť prirodzene vedené všetky deti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus Sanel

Zdroj|Foto: Instagram/Rytmusking