Prítomnosť Dominiky Cibulkovej v diskusnej relácii Silná zostava a štipľavé otázky stand-up komičky Simony Salátovej započali na sociálnych sieťach hotovú príspevkovú prestrelku. Na stranu bývalej tenisovej reprezentantky sa postavila nielen jej kamarátka Monika Beňová, ale i vychýrený raper Patrik Vrbovský. Toto si o Rytmusových slovách myslí jeho manželka Jasmina Alagič!

Patrik na svojom Instagrame zverejnil upravenú fotku zo spomínanej večernej relácie televízie RTVS, kde premenil plnoštíhlu komičku Simonu na extrémne obézne vyzerajúcu ženu. ,,Ľudkovia, buďme spolupatriční. Načo si kupovať jedny veľké šaty, keď z nich môžeš ušiť šaty pre 20 bezdomovcov,“ k nechutnej fotomontáži napísal ironickým spôsobom prominentný otecko. Simony sa v tejto veci zastala napríklad žurnalistka Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorá tento príspevok označila za hnus. Nepochybne rovnako aj mnoho ďalších žien.

Fanúšikov vždy dobre naladenej Rytmusovej manželky a modelky Jasminy Alagič zaujímalo, ako túto nemiestnu kritiku vidí ona, nakoľko sa prostredníctvom svojich sociálnych sietí snaží medzi sledovateľmi šíriť lásku a dobré medziľudské vzťahy.

,,Ahojte, insta kamaráti! Včera som dostala celkom veľké množstvo správ, či sa nevyjadrím k situácii medzi pani Simonou a mojím mužom. Vôbec si nechcem pripadať ako triedna učiteľka, ale teda svoj názor poviem,“ píše v úvode mamička viac ako ročného Sanela a ďalej slovami nešetrí ani jedného z dvoch zainteresovaných.

,,Milá Simona, svojim vystupovaním ste v mojich očiach vykopali priemerné dno. Drahý Paťko, svojou reakciou si za ňou doň veselo skočil a ešte sa tešil, že v ňom si. Nebudem ako partner pani Simony tvrdiť, že som hrdá, pretože nie som!“Jasmina kritizuje chovanie ako komičky, tak aj manžela.

,,V konečnom dôsledku si myslím, že šírenie takejto energie je pre nás ako spoločnosť oveľa nebezpečnejšie ako to, že si niekto spáli zadok v exotike alebo zvláštna vláda. Správajme sa všetci dnes tak, aby sme sa zajtra nehanbili,“ radí ľuďom plných hnevu Alagič.

,,Prosím vás všetkých, vyhnite sa komentom, na koho strane ste a zdieľaním názorov, či je tá horšia alebo ten horší, pretože chyby sú na to, aby sa robili a my tu nie sme na to, aby sme súdili,“ osvietensky dodáva na záver kauzou pohoršená moderátorka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova/simonacomedy/jasmina_alagic/rytmusking, RTVS, YouTube – DONFANTASTICKYPESS