Dara Rolins je momentálne súčasťou obrovskej mediálnej bubliny po tom, čo jej rozchod s Patrikom Vrbovským nabral úplne inú cestu, než čakala. Vyhlásenia o priateľstve dvoch bývalých partnerov sa zmenili na verejné odkazy, ktoré si obaja smerujú prostredníctvom sociálnych sietí.

Na povrch dokonca vyplávala informácia, že iniciátorom rozchodu by mala byť práve známa speváčka. „K rozchodu som sa odhodlávala dlho. Pocity sme mali určite obdobné, cítili sme to obaja, ale iniciatíva povedať definitívne nie prišla z mojej strany,“ prezradila.

Slovenská interpretka momentálne žije v luxusnom dome v Čechách, ktorý nadobudla spoločne so známym raperom. Podľa najnovších informácií ho však mala pred pár týždňami vyplatiť, a to pekne mastnou sumou.

Napriek vzniknutým konšpiračným teóriám, na základe ktorých by mala medzi EX-partnermi vzniknúť verejná vojna, sa zdá, že si z Patrikovho nového romániku Dara ťažkú hlavu vôbec nerobí. Hneď po ukončení školského roka zbalila seba i svoju dcéru na luxusnú dovolenku, ktorú si užívajú rovnako ako Rytmus prítomnosť bujarej Jasmíny Alagič. 

Aby však Dara ukázala svetu, o čo Paťo prišiel, na internet pridáva množstvo fotiek z dovolenky, na ktorých predvádza svoju dokonalú vyšportovanú postavu. Fuuu, žena, máme ti čo závidieť!

Fotku Dary Rolins v plavkách nájdete >>TU<<

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.