Včerajší večer bol pre Patrika Vrbovského naozaj veľmi výnimočný. Po 30-tich rokoch tvrdej driny na československej scéne totiž uviedol do kín hudobný dokument o sebe samom s názvom Tempos. Na premiére, samozrejme, nemohla chýbať ani Rytmusova milovaná Jasmina, ktorá po skončení filmu venovala svojmu manželovi nádherné slová.

Hoci to znie neuveriteľne, no Rytmus si začal vyšliapavať chodníček za slávou už pred 30-timi rokmi, kedy ešte len vstupoval do pubertálneho veku. Práve budovanie kariéry od úplnej nuly až na vrchol mapuje Patrikov nový hudobný dokument, ktorý má za sebou veľkolepú premiéru.

,,Som na teba strašne moc hrdá,” vyznala sa krátko skončení filmu manželka jeho hlavného hrdinu Jasmina Vrbovká Alagič. Ak by ste si ale mysleli, že si ho dovtedy krásna moderátorka určite už niekoľkokrát pozrela, teraz ostanete zrejme prekvapené. ,,Nevidela som to predtým, dnes to bolo prvýkrát a priznám, že som na neho veľmi kritická, pochlebovači neposunú…,” pred fanúšikmi na rovinu priznala mamina 7-mesačného Sanela.

,,A naozaj nemám nič viac čo povedať iba to, že vďaka tomuto dokumentu si uvedomujem, čo si naozaj za človeka, akú cestu si prešiel a vďaka čomu všetkému si dnes tam, kde si. Som a vždy budem tvojou hrdou ženou. Milujem Ťa,” Jasmina napokon ešte Patrikovi zanechala romantické vyznanie, ktoré možno mnohé z vás motivuje k tomu, aby si novinku Tempos išli pozrieť do kina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tempos trailer

Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking