Hoci by sa mohlo zdať, že pojem “Rytmus” sa na slovenskej hudobnej scéne stal priam nenapodobiteľným originálom, predsa len sa našla osoba, ktorá začína nápadne pripomínať práve slávneho rapera. Nezabudnuteľný účastník markizáckej reality show Farma sa totiž v poslednej dobe doslova mení na Patrika Vrbovského.

Exotický Iránec Reza Givili sa do pamäte divákov zapísal ako jedna z najvýraznejších postáv v histórii drsnej televíznej šou. Tmavovlasý fešáčik sa objavil hneď v dvoch sériách a priazeň národa si získal najmä podivným prízvukom či svojským zmyslom pre humor.

Reza Givili

Po vypnutí kamier Reza nezaháľal a pustil sa do budovania speváckej kariéry, pričom po pracovnej stránke sa zároveň venuje umeniu holičstva. Známy barber ale svojím zjavom v poslednom období doslova vyráža dych – pri pohľade na neho si ho okamžite môžete pomýliť s manželom temperamentnej moderátorky Jasminy Alagič.

rytmus

Krátky strih, uhladená brada, slnečné brýle, záľuba v boxe či hip-hoperske pózy – to všetko nájdete na profile veselého krásavca. Bývalý partner farmárky Božky Candrákovej sa s Rytmusom dokonca osobne pozná, nakoľko úspešný hudobník navštívil salón, kde šikovný barber pracuje. Všetko teda nasvedčuje tomu, že Patrik sa pre Rezu stal akýmsi vzorom, ku ktorému sa čoraz viac približuje nielen výzorom.

Reza Givili pred premenou a po premene

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Reza Givili dnes

reza givili

Zdroj: Instagram/givilireza | Foto: Instagram/givilireza, Rytmusking, YouTube