Rytmus je už vyše roka po uši zaľúbený do krásnej moderátorky Jasminy Alagič, ktorá sa postarala o to, že ho ľudia začali vnímať nielen ako drsného a vulgárneho rapera, ale aj ako citlivého muža, horiaceho k rodine nekonečnou láskou. A práve tieto svoje dve tváre spojil Patrik na dlho očakávanom koncerte v Trnave, kde si s ním mohli všetci zaspievať jeho najväčšie hip-hopové nakladačky a citlivé duše zároveň pustiť i slzu. Paťova manželka nebola výnimkou.

Má to za sebou! Patrik Vrbovský sa dlhé mesiace pripravoval na jedinečný koncert so symfonickým orchestrom, na ktorom si pre fanúšikov pripravil najväčšie hity v úplne inom šate. Pred naplneným Štadiónom Antona Malatinského City Arena v Trnave Rytmus nemohol vynechať ani jeden zo svojich posledných hitov, kedy zahral na citlivú strunu každému v hľadisku.

Najsilnejší moment šou

Keď Rytmus spustil pieseň Sanel, venovanú synčekovi, nastal najsilnejší moment večera. Emóciami nabitú atmosféru však v tej chvíli ešte viac podčiarkla projekcia, na ktorej sa zrazu objavila Paťova milovaná manželka Jasmina, sledujúca všetko z tribúny. To ju, samozrejme, nemohlo nechať chladnou – o svoje úprimné pocity šťastia sa tak kráska následne podelila s fanúšikmi na Instagrame, kde tento úžasný moment zverejnila.

Rytmus a Jasmina

,,Koľkokrát mi ešte zastavíš srdce?! A naplníš v jeden moment tak, že mám pocit, že praskne šťastím, láskou, hrdosťou?! Milujem ťa a nie je ani možné, že stále viac a viac, ďakujem, ďakujeme,” vyznala sa nesmierne dojatá Patrikova polovička, pričom pri pohľade na daný záznam sa určite roztopíte i vy!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic