Patrik “Rytmus” Vrbovský (42) sa stal terčom nečakanej kritiky žien po tom, čo jeho tehotná snúbenica zverejnila milé video z ich rodinného stretnutia. Mnohých ľudí totiž pobúril maličký detail, ktorý by ste si možno na prvý pohľad ani len nevšimli!

Jasmina Alagič (29) sa už o pár mesiacov stane mamičkou. Známa moderátorka si tehotenstvo očividne užíva, a to i napriek návalu povinností ohľadom pripravovanej svadby či dokonca dotvárania svojej vlastnej avizovanej kolekcie oblečenia určenej pre tehotné ženy.

Zrejme práve preto si Rytmus pripravil milé prekvapenie pre zaneprázdnenú budúcu maminu jeho prvého dieťaťa. Alagič totiž čakali doma blízke priateľky a úzka rodina, pričom moment jej reakcie, keď ich uvidela vo vlastnej obývačke, natočili na video.

Práve tento záznam ale vyvolal ostrú diskusiu medzi priaznivcami úspešnej dvojice. Určitú skupinu žien totiž pobúril nevinný detail vo chvíli, kedy tehotná brunetka vchádzala do izby. Vrbovský ju totiž chytil za chrbát a s vtipom posotil vpred, čo sa však stretlo s ostrou kritikou i zo strany českých médií. Podľa nich ju mal dokonca, a to citujeme, nezmyselne ohroziť aj s ich nenarodeným dieťaťom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

To, ako do vás strčil, bolo tak hnusné, že sa mi urobilo až zle. Na kolenách by sa mal ospravedlniť,” pohoršuje sa jedna z komentujúcich. „Tiež som sa zarazila. U tehotnej sa to nemá už vôbec robiť,” znie ďalšia z viacerých reakcií. „Proste nevhodné. Asi je zvyknutý sa takto chovať, ukázal kúsok pravého seba,” vyjadrila sa neznáma žena na Rytmusovu adresu.

A čo si o tom myslíte vy? Je toto malé gesto, ktoré bolo s najväčšou pravdepodobnosťou myslené s humorom, pre tehotnú ženu skutočne tak nebezpečné alebo sa jedná o neoprávnenú kritiku? Určite nám dajte vedieť svoj názor do komentárov!

Video, ktoré vyvolalo ostrú diskusiu

 

Ľudia pod daným videom nešetrili kritikou

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, Rytmusking, fashiontvcs