Už o dva dni sa Jasmina Alagič (29) a Patrik “Rytmus” Vrbovský (42) postavia pred oltár. Pred honosným obradom sa dvojica rozhodla ujsť za oddychom, kde si okrem pokoja a masáží dopriali aj nevídaný luxus. 

Už 18. mája sa z moderátorky Jasminy Alagič stane pani Vrbovská. Kráska z módnej televízie svoje veľké prípavy na deň “D” zaznamenáva v reportáži, ktorej súčasťou bude aj ich predsvadobný útek za oddychom. Spolu s Rytmusom totiž opustili hluk hlavného mesta a ušli do malebnej Trnavy.

Práve v luxusnom salóne si zamilovaná dvojica len pár dní pred svadbou užila oddych, ktorý počas zhonu z príprav rozhodne potrebovala. Dnes sme robili ošetrenia Rytmusovi a Jasmine pred ich veľkým dňom, tešila sa riaditeľka daného salónu Magdaléna Valková.

Pravdou je, že okrem zdravotných ošetrení si známa dvojica užila aj rozmaznávanie vo forme kozmetického kútiku a nechýbala ani toaleta v zlatých farbách či dokonca pohodlná posteľ. Nuž, tomu teda hovoríme predsvadobná cesta na Slovensku, po akej by túžila každá nevesta. Čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Magdalena.Valkova, Quir_salon, Rytmusking, Milanwtf, Otwice_store