Celebritný párik sa rozhodol osláviť svoju lásku na romantickom mieste, kde kedysi spolu randil. Na výlete nechýbal ani ich rozkošný synček Sanel, ktorý robí rodičom obrovskú radosť. Jasmina a Rytmus pri príležitosti 2. výročia svadby nešetrili krásnym slovami ani na Instagrame. 

Slovenský raper pred tromi rokmi šokoval verejnosť, keď oznámil, že sa rozišiel so speváčkou Darou Rolins. Nemalé prekvapenie prišlo aj o pár týždňov nato, keď začal chodiť so známou moderátorkou Jasminou Alagič. Teraz sú už títo dvaja šťastnými manželmi a spoločne si užívajú život plnými dúškami.

rytmus a jasmina

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dvojica momentálne trávi dni u našich susedov v Maďarsku, kde sa kedysi stretávali ešte ako frajeri. ,,Silný pocit, keď sa ideš na druhé výročie sobáša pozreť na miesta, kde som chodieval na rande v tej dobe ešte s frajerkou. Dnes ako manželia a rodičia skoro dvojročného syna,“ napísal Rytmus na sociálnej sieti.

,,Takto pred dvoma rokmi som sa stala pani Vrbovskou. Povedala som ti moje najúprímnejšie ÁNO a bolo spúšťačom tých najitnenzivnejších pocitov. Drahý môj muž, ďakujem ti za tento život, čo máme spoločný a nechápem, ako som mohla niekedy žiť iný. Si pre mňa domovom a prístavom šťastia a bezhraničnej lásky,“ zdôverila sa  Jasmina. Nuž, zaľúbencom držíme palce, nech im takýto krásny vzťah vydrží navždy.

rytmus a jasmina

Zdroj| Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic