Jasmina Alagič Vrbovská sa uplynulé dni zúčastnila beauty udalosti v Prahe, kde údajne odmietla odpovedať na otázky novinárov týkajúcich sa jej súkromia či dokonca mala predviesť „hviezdne maniére“ v podobe osobnej ochranky. Aká je však skutočná pravda?!

Pred krátkym časom zaplavila bulvár informácia o „hviezdnych maniéroch“ slovenskej moderátorky Jasminy Alagič, ktorá sa objavila v Českej republike na luxusnej akcií YouTuberky so pseudonymom „NotsofunnyAny“. V momente, keď sa známa mamička ocitla pred novinármi, si však mala dať jasnú podmienku, na základe ktorej sa jej nikto nemohol spýtať na súkromie kvôli ochrane syna Sanela.

Odpovedať budem len na otázky ohľadom kozmetiky, na nič iné, mali znieť Jasminine slová. Napriek tomu sa jeden z prítomných novinárov na rovinu spýtal, kde sa nachádza jej dieťa v čase, kým je ona mimo republiky, čo skončilo brutálnym fiaskom. To bola posledná otázka, ďalšie sa už nepýtajte, mala ohlásiť údajná ochranka manželov Vrbovských, zatiaľ čo Alagič len nemo sledovala dianie okolo.

Ako to bolo s Jasminou Alagič v Prahe naozaj?!

Len krátko po publikovaní daného článku o Jasmininom nekorektnom správaní sa celú situáciu rozhodla uviesť na pravú mieru televízia FashionTV Czech&Slovak, zastrešujúca Rytmusovu manželku. „Prvý v poradí robil rozhovor s Jasminou redaktor z Blesku, ktorý si ju uzurpoval pre seba a veľmi nekolegiálne sa správal k ostatným novinárom,“ uvádza sa v danej publikácii.

Okrem toho sa vraj vôbec nemalo jednať o osobnú ochranku slovenskej ikony, ale strážnu službu celej akcie. „Zasiahnuť musela ochranka organizátorov eventu, ktorá mu slušne vysvetlila, že treba dať priestor aj iným médiám,“ dodali na záver.

Zdroj: FashionTV | Foto: Instagram