Už túto sobotu sa uskutoční udalosť, na ktorú mnohí fanúšikovia slávnej dvojice netrpezlivo čakajú. Moderátorka Jasmina Alagič a raper Patrik “Rytmus” Vrbovský si konečne povedia životné ÁNO v jednom z najkrajších miest na Slovensku. Pezinský zámok tak na poslednú chvíľu musel prejsť kontrolou, aká u nás nepredchádza takmer žiadnemu obradu.

Ubehlo len pár dní od okamihu, kedy sa prominentná tehuľka priaznivcom zdôverila s milým výberom nádherného miestečka pre čo najromantickejší sobáš. Krátko nato na svetlo sveta prenikla aj informácia o dátume svadby roka, ktorou čarovný zámoček Šimák ožije – bude to už túto sobotu.

Rytmus a Jasmina v Pezinskom zámku Šimak

Dvojica zjavne nič na náhodu nenecháva. Štyri dni pred zahájením slávnostnej udalosti bola totiž prichytená na záverečnej obhliadke priestorov, pri čom bola zahalená do čierneho odevu. Tentokrát ale snúbencom spoločnosť nerobila len riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová, ktorá je pre budúcu nevestu ako druhá mama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa informácií portálu Pluska.sk sa zaľúbenci na miesto dostavili aj v sprievode ochranky, pričom za múrmi romantického objektu údajne strávili až štyri hodiny. Bezpečnostná jednotka tak mala miesto luxusného sobáša poriadne skontrolovať, aby sa predišlo prípadným komplikáciám počas obradu i hostiny.

Rytmus s Jasminou si prajú svoju lásku spečatiť len v kruhu najbližších – na zamedzenie vstupu cudzích ľudí do areálu by mali po celý čas dohliadať práve muži z ochranky. Nuž, zdá sa, že snúbenci to s bezpečnostnými opatreniami a s absolútnym utajením detailov priamo zo svadby myslia veľmi vážne.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking, plus7dni