Najmedializovanejší slovenský pár sa môže tešiť z poriadneho luxusu. Patrik “Rytmus” Vrbovský sa pred pár mesiacmi pochválil kúpou honosného domu pre neho a jeho snúbenicu, pričom v tom čase ešte netušil, že budú v honosných priestoroch čoskoro zariaďovať detskú izbičku.

Koncom minulého roka sa po pár mesiacoch vzťahu rozhodli pre radikálny krok. Rytmus a Jasmina Alagič, ktorí sa už čoskoro postavia pred oltár, sa pred krátkym časom presťahovali do rodinného domu v Malinove, kde sa môžu tešiť z luxusného krbu, vlastného bazénu či útulnej terasy.

Vrbovský sa v tom čase netajil ani tým, že si pri zariaďovaní ich nového sídla najali vlastného dizajnéra, keďže mala známa moderátorka určité predstavy o tom, ako by to malo vo vnútorných priestoroch vyzerať. Ako sa zdá, vďaka šikovným rukám profesionálov a veľkému rozpočtu sa jej to skutočne podarilo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Alagič sa totiž pochválila záberom, kde môžeme vidieť ich súkromnú spálňu s kráľovskou posteľou. Musíme uznať, že dvojica má skutočne vycibrený vkus, a tak to u nej doma vyzerá nielen luxusne, ale aj veľmi pohodlne a útulne. Čo poviete?

Spálňa Jasminy Alagič a Patrika Vrbovského

Zdroj/Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, RytmusKing