Patrik “Rytmus” Vrbovský a Jasmina Alagič ohlásili v novembri minulého roka nečakané zásnuby, a to len po približne 8 mesiacoch vzťahu. Ich veľký svadobný deň sa však stiahol z pozornosti po tom, čo nasledovala ďalšia šokujúca správa – dvojica sa stane čoskoro rodičmi malého synčeka.

Keďže sa ohľadom mena Rytmusa či Jasminy točili v poslednom čase otázky len ohľadom malého potomka, ktorému dal párik nateraz prezývku “malý Bengoro”, všetky informácie o ich avizovanej svadbe sa stiahli do úzadia, pričom podľa posledných informácií si má celebritný párik povedať svoje “áno” len v úzkom súkromí. Dátum tohto veľkolepého dňa si síce dvojica naďalej necháva v tajnosti rovnako ako miesto konania, avšak po otázkach zo strany fanúšikov sa rozhodla prezradiť aspoň malý kúsok.

jasmina a rytmus

Na otázky svadby sa najskôr rozhodla zareagovať samotná Jasmina, ktorá prezradila, že sa má z nej stať pani Alagič Vrbovská už v roku 2019, a tak ich zásnuby nebudú naťahovať príliš dlhé obdobie. Túto informáciu neskôr potvrdil i kontroverzný raper. „Svadba tento rok,“ uviedol rázne.

Je teda otázne, či sa dvojica poponáhľa alebo uvidíme Alagič v svadobných šatách s poriadnym tehotenským bruškom. Známu moderátorku sme však v bielom mohli zahliadnuť už viackrát v rámci pracovných projektov, kedy jej to skutočne pristalo. Musíme tak uznať, že má balkánska kráska poriadny nábeh na najkrajšiu nevestu roka 2019.

Jasmina Alagič v svadobných šatách

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus a Jasmina potvrdili prípravy svadby na rok 2019

Foto: Instagram/Jasmina Alagič, Patrik Vrbovský, Facebook