Raper Patrik “Rytmus” Vrbovský a speváčka Dara Rolins spolu tvoria pár už päť rokov a čoraz častejšie sa vynárajú otázky ohľadom ich spoločného potomka. Populárna speváčka sa k tejto téme konečne otvorene rozhovorila!

Keď sa jedna z najznámejších slovenských speváčok Dara Rolins dala dokopy s raperom a lídrom skupiny Kontrafakt Patrikom “Rytmusom” Vrbovským, okamžite sa stali jedným z najprominentnejších a najsledovanejších párov na Slovensku. Odvtedy ubehlo už päť rokov a dvojica je spolu stále šťastná, a tak sa čoraz viac mediálne rieši otázka ohľadom ich spoločného potomka. Patrik sa netají tým, že by dieťa chcel, ale aký názor má na to Dara? To prezradila v talkshow na rádiu Expres s názvom “Všetko, čo som vždy chcela vedieť”, ktorú moderuje známa slovenská moderátorka a spisovateľka Evita Urbaníková.

 

V spomínananej talkshow Dara priznala, že ešte viac než ona, po dieťati túži práve známy raper. Speváčka už jedno dieťa má a to dcéru Lauru, ktorej otcom je známy český muzikant Matěj Homola. Práve vďaka tomu, že Dara už matkou je, tak si uvedomuje aj komplikácie súvisiace s narodením ďalšieho “mimča”. Priznala však, že po dieťati túži, pretože je to enormný pocit šťastia, ktoré vie podľa nej poskytnúť človeku len jeho dieťa. Podľa jej vlastných slov, práve kvôli týmto dvom protichodným pocitom u nej túžba po ďalšom dieťati striedavo silnie a upadá.

☀️🐳🌴dobre bolo:)…#homesweethome🏡

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 

Blonďavá stálica slovenskej popovej scény však priznala, že ona aj jej priateľ absolvovali odborné vyšetrenia, ktoré im ozrejmili, či môžu dieťa mať a či je všetko v poriadku. Výsledky boli pozitívne, takže už len musia zaľúbenci spraviť to, čo je potreba a slovenský šoubiznis sa môže tešiť na ďalší prominentný prírastok do rodiny. :)

Zdroj: Expres.sk | Foto: Instagram