Zo začiatku sa zdalo, že zásnuby moderátorov Adely Banášovej a Viktora Vinczeho boli príliš rýchle a skôr z rozmaru, no vyzerá to tak, že všetko môže byť inak. Dvojica zrejme myslí svoj vzťah vážnejšie, než sa zdá.

Keď sa žene podarí otehotnieť, no nie je so svojím partnerom zosobášená, často sa stáva, že práve neočakávaná gravidita je dôvodom na svadbu. Pokľakol obľúbený moderátor pred Adelu Banášovú práve z tohto dôvodu? Viktor Vincze sa v médiách opakovane netajil tým, že je pripravený na všetko pekné, čo by ich vzťah mohol priniesť. Moderátorka by sa určite tiež potešila, keďže po dieťatku veľmi túži, no osud jej ho zatiaľ nedoprial. S ex-priateľom Petrom Modrovským sa jej otehotnieť síce podarilo, no po pár týždňoch o dieťatko, žiaľ, prišla.

Podľa blízkeho zdroja Nového času sa v kuloároch hovorí o možnosti, že by sa dvojica mala tešiť z očakávania nového prírastku. Keď sa na to opýtali samotnej Adely, odpovedala nasledovne: ,,No ja o tom zatiaľ neviem. :)” Práve smajlík v ľuďoch vyvolal nejednu otázku, ako by to v skutočnosti naozaj mohlo byť. Dvojica to zjavne nechce len predčasne zakríknuť, no my im prajeme, aby sa to naozaj podarilo! :-)

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagam

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.