Máte pocit, že váš milostný život potrebuje trochu ,,okoreniť“, že pomaly, ale isto prepadá k stereotypu? V tom prípade ho obohaťte o pár trikov, ktoré váš pohlavný styk poriadne rozpália (a s ním aj vášho partnera).

 

Trik č. 1: Z očí do očí

Väčšina ľudí pri milovaní zatvára oči. Cez všetko to túlenie sa nie je na očný kontakt ani čas, ani príležitosť. A to je škoda! Skúste sa partnerovi pozerať do očí čo najviac. Je to veľmi intímne a taktiež vzrušujúce. Vďaka očnému kontaktu odhaľujete svoju rozkoš a vy môžte sledovať tú jeho.

Trik č. 2: Teraz velím ja!

Vezmite iniciatívu do svojich rúk. Položte partnera na chrbát, povedzte mu, že preberáte velenie a začnite s láskaním. Pozor, účelom je poriadne ho rozpáliť a vzrušiť, ale nepriviesť ho rýchlo k orgazmu. Naopak, snažte sa jeho rozkoš čo najviac predĺžiť!

480

Trik č. 3: Zmena prostredia

Vymente spálňu a posteľ za ktorékoľvek iné miesto. Buďte trochu kreatívna. Nielenže zistíte, kde všade sa dá milovať, ale taktiež to, koľko nových polôh vďaka tomu vyskúšate.

Trik č. 4: Ručné práce

Netradičná premena? Zveďte ho svojimi prstami. Samozrejme nie na jeho tele! Cmúľajte si prst, akoby ste napodobňovali orál, potom si vlhkým prstom prechádzajte po tele, až kým ,,nedorazíte“ na tie najintímnejšie miesta. Schválne, ako dlho toto vaše sebauspokojovanie partner vydrží, kým nadšene preberie iniciatívu?!

Trik č. 5: Staré dobré čísla

Teda len to jedno – 69! Starý dobrý trik, kedy muž leží na ,,lopatkách“ a žena sa naňho vrhne úplne opačne. Toto zaberá kedykoľvek! :)

Foto: Pinterest