Kto by to bol pred pár mesiacmi povedal, že sa v blízkej budúcnosti bude v našich končinách výborne dariť biznisu s rúškami. Žiaľ, situácia je, aká je, a tak dnes tieto ochranné pomôcky idú doslova na dračku. Zakúpiť si ich dokonca môžete aj od rapera Rytmusa!

Po najznámejšej slovenskej influencerke Zuzane Plačkovej či jej českej kamarátke Nele Slovákovej prináša predaj rúšok ďalšia známa tvár. Tentokrát ide o úspešného slovenského rapera Patrika Vrboského, ktorý vždy vedel, ako zarobiť pekné peniaze.

Rytmusovi mal pôvodne v posledných týždňoch zarábať jeho dlho očakávaný hudobný dokument Tempos, mapujúci kariéru rodáka z Piešťan. Jeho sledovanosť v kinách však prekazil zúriaci koronavírus, a tak musel manžel Jasminy Alagič vymyslieť plán B. Po tom, čo šokoval online koncertom v banskobystrickom klube, ktorý streamoval za poplatok 2,99 eur, prišiel s ďalším prekvapením – vlastnými rúškami.

Certifikované bavlnené rúška sa dostali do obehu len pred šiestimi dňami a Patrik už hlási vypredané. Fanúšikom však sľubuje, že druhá várka objednávok štýlového doplnku s nápisom JBMNT im bude odoslaná hneď po Veľkej noci. Ak by ste o Rytmusove rúško mali záujem i vy, v ponuke máte na výber dve verzie bielo-čiernu za 9,90 a čierno-zlatú za 12,90, pričom obe sú označené ako limitovaná edícia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

rytmus rusko

rytmus rusko

rytmus rusko

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking, tpd.sk