Šou Tvoja tvár znie povedome nežne úspechy len u nás na Slovensku a v susedných Čechách, no nadobro jej podľahli aj diváci v Rusku. Aj keď by sa mohlo zdať, že naši slovanskí bratia nemajú ani zdania o tunajšej hudobnej tvorbe, opak je pravdou. Speváčka Lada Volkovová si totiž v rulete vykrútila jednu z najväčších hviezd českej hudobnej scény, speváka Ivana Mládka!

Nevkusný oblek, plyšový motýlik, načesané vlasy a rozkošná čeština. Ak je Andrej Bičan kráľ popletených textov na Slovensku, speváčka Lada Volkovová môže zasadnúť na trón v Rusku. 47-ročná umelkyňa, ktorá sa text učila tri týždne, sa po vystúpení priznala, že viac ako na Mládka sa sama sebe podobala skôr na Puškina.

Foto/Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)