Síce sa blíži prvý školský deň, no nemali by to byť len deti, ktoré si zaobstarajú ruksak. Tento skvelý módny a praktický doplnok je stále a čoraz viac IN, preto vymeňte ťažké a preplnené kabelky za niečo pohodlnejšie. Nielenže je praktický, ešte aj skvele vyzerá! Akým kúskom neurobíte zlý krok?

Ruksaky už nie sú nejakú tú sezónu povinnosťou len pre školákov. Ak ste pravá nákupná maniačka, pravdepodobne ho už máte doma v skrini aj vy. Ak nie, je čas to zmeniť! Nielenže pôjdete s dobou, ale odvďačí sa vám aj vaša chrbtica. Úprimne, priznajte si, že vaša kabelka pravdepodobne váži aj niekoľko kilogramov a jej každodenné nosenie vás ničí. Na trhu je dnes už obrovské množstvo ruksakov a vybrať si môžete podľa toho, kam všade ho budete chcieť nosiť. Tieto kúsky sú však momentálne IN zo všetkých najviac.

Priesvitné

r1 r5

Džínsové

r4 r6

Lesklé

r2 r7

S potlačou

r8 r9

Vrecúška

r10 rrrrr

Elegantné

r11 r12

Foto: Weheartit.com, lookbook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)