Boris Kollár opäť raz všetkým ukázal, že najdôležitejšie životné hodnoty sú pre neho rodina a zachovávanie tradícií. Kým slovenské celebrity v týchto dňoch oslavujú Halloween, politik a podnikateľ vyjadril k tomuto novodobému trendu svojský názor!

Opäť to raz povedal na plné ústa. Politik a multiotecko Boris Kollár, ktorý je známy svojim pozitívnym prístupom k rodinným tradíciám, sa na sociálnej sieti poriadne rozohnil, keď vyjadril svoj názor na nové spoločenské trendy pochádzajúce z Hollywoodu. ,,ZASYPALI NÁS SANTOM, VALENTÍNOM, HALLOWEENom, ale aj DED MAROZom (Ruská verzia Santu). Je mi jedno, čo hovorí ktorá cirkev, my máme tu našu. My máme JEŽIŠKA, MIKULÁŠA, DUŠIČKY!!! Kde sú dušičky, kto spomína na tých, ktorí už odišli? Len sa bavíme, nie som proti zábave, ale aby prehlušila spomienku na zosnulých, tak to je už veľmi smutné, každý zháňa parochne, prevleky, dievčatá konečne môžu ísť oblečené, ako keby išli na escort.. a keď sa ich opýtate či zohnali venček, či kúpili sviečku dedkovi či starkej, tak sa pozrú na teba ako na mimozemšťana. Ja si pamätám z detstva na dušičky ako na sviatok, kedy sme mysleli na predkov, nie na to, ako sa opiť v maske či kostýme! Nebojujem proti Halloweenu, ale bojujem aj za spomienku pre tých, čo tu boli pred nami, zaslúžia si ju. Prosím, nezabúdajme.. a po zábave zapáľte aj tú sviečku. (Ja urobím oboje),” uviedol Kollár na sociálnej sieti Facebook. Tiež ste toho názoru, že má absolútnu pravdu?

Zdroj: Facebook/BorisKollar

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)