Angelina Jolie a Brad Pitt sa rozvádzajú. Práve táto informácia pred pár týždňami šokovala celý svet a je jasné, že herecká dvojica sa postarala o rozvod roka. Doteraz bol vždy Brad ten, kto bol údajným vinníkom rozvodu, ale podľa magazínu Star je všetko celkom inak! 

Po oznámení, že sa svetoznámy herecký pár Angelina Jolie a Brad Pitt rozvádzajú, vypuklo obrovské mediálne šialenstvo. Ako to v prípadoch celebrít býva zvykom, na povrch sa začali vynárať rôzne špekulácie a dohady. Väčšina mediálnych zdrojov za vinníka krachu manželstva označovala Brada, ktorý bol obvinený z toho, že je zlým otcom, či dokonca že je bezcitný sukničkár, ktorý mal Angelinu podvádzať s mladšou hereckou kolegyňou Marion Cotillard. Najčerstvejšie informácie zo súkromia prominentnej dvojice však prezrádzajú, že príčina rozvodu bola niekde úplne inde.

cover

Podľa prestížneho Star Magazine za rozvodom Brada a Angeliny stál fakt, že herečka sa pred viac ako pol rokom zaľúbila do nemenovaného bohatého muža, s ktorým sa spoznala pri jednej z charitatívnych činností. Magazín Star, s odvolaním sa na blízku kamarátku Angeliny, tvrdí, že jediným dôvodom, prečo herečka podala žiadosť o rozvod je fakt, že so spomínaným neznámym mužom to začína byť vážne a že už ju nebavilo skrývať sa pred manželom. Kde je teda skutočná pravda o rozvode roka, ukáže zrejme až čas.

Zdroj: Starmagazine.com | Foto: Tumblr.com