Na svetlo sveta vyplávala vskutku šokujúca správa, ktorá hovorí o rozchode celebritného páriku, ktorý bol považovaný za jeden najstabilnejších vo svetovom šoubiznise. Fešný hollywoodsky herec a jeho nemenej populárna polovička si dali zbohom po dlhých 13. rokoch!

Svet zahraničného šoubiznisu sa skladá z mnohých dvojíc, pričom niektoré sú len odrazom krátkeho vzplanutia a iné, naopak, skutočnými spriaznenými dušami. K týmto šťastlivcom jednoznačne patrili aj Josh Duhamel a jeho krásna manželka Fergie. Ich cesty sa spojili v roku 2004 a o päť rokov na to sa rozhodli svoj vzťah posunúť o level vyššie. Svoje sľuby si vymenili v slnečnej Kalifornii a počas ôsmych spoločných rokoch ako manželia žiarili bok po boku ešte viac. Z dvojice sa neskôr stali pyšní rodičia, keď slávna speváčka porodila ich syna, ktorý dostal meno Axl Jack Duhamel.

V súčasnej dobe však dvojica poriadne šokovala verejnosť, keď prostredníctvom známeho amerického magazínu People poskytli svetu oficiálne vyjadrenie o ich rozchode: „S absolútnou láskou a rešpektom sme sa rozhodli rozísť ako pár už začiatkom tohto roka. Aby sme našej rodine poskytli možnosť zvyknúť si, chceli sme to udržať v tajnosti predtým, ako sa o to podelíme s verejnosťou. Sme a navždy budeme zjednotení v podpore toho druhého a našej rodiny.“ Neprešla dlhá doba a nemenovaný zdroj poskytol ďalšie informácie, ktoré sa tentokrát týkali dôvodu ich ukončenia vzťahu. Fergie a Josh totižto chceli odlišné veci, a preto sa ich cesty rozišli rozdielnymi smermi.

Fergie a Josh sú už minulosťou

Fergie- Big Girls Dont Cry

Zdroj: People.com | Foto: Instagram | Video: YouTube