,,…Ani vo sne by mi nenapadlo, že vyhodím foto a spustí sa lavína, vlastne šialenstvo…” šokovaná Katarína Knechtová napísala na Instagram deň po tom, ako zverejnila zavádzajúcu snímku s vypuklým bruškom, naznačujúcim možné tehotenstvo. Známa speváčka tak uviedla veci na pravú mieru – dieťa nečaká. Svojím gestom k tomu, aby sa zviditeľnila, však čiernovláska sklamala mnohých fanúšikov, ktorí jej následne poslali drsné odkazy.

V období, keď bola Katarína Knechtová porotkyňou v SuperStar, jej meno figurovalo v médiách takmer denne. Pozornosť neutíchla ani po skončení súťaže, nakoľko verejnosť ostro sledovala speváčkin vzťah s o 19 rokov mladším finalistom SuperStar Petrom Borkovcom. Keď sa ale dvojica rozišla, zrazu prišlo obdobie ticha. Aj to je zrejme dôvod, prečo sa Katka uchýlila ku pre mnohých nepochopiteľnému a úbohému kroku – zverejnila fotku s vypuklým bruškom, naznačujúcim, že čaká prírastok.

Katka Knechtova tehotna

,,Dieťa nečakám. Čakám ale na 3 dôležité veci, ktoré sa ma v najbližšej dobe bytostne týkajú a verím, že toho budete všetci súčasťou,” Knechtová na Instagrame uviedla veci na pravú mieru deň po tom, ako ľudí držala v domnení, že sa zrejme stane mamou. Fanúšikom tak objasnila, že čaká na voľby, nový duet a nový album (viac sa dozviete — TU —), u všetkých sa však s pochopením rozhodne nestretla.

Ľudia Katkin krok označili za hlúpy žart

,,Od ženy vášho veku a skúsenosti by som takúto hlúposť nečakala. Niektoré by takúto reálnu fotku radi mali a nedarí sa im, a vy sa tu s tým zahrávate. To ste mohli tušiť, že drvivá väčšina to pochopí tak, ako sa to aj pochopilo,” znie jeden z odkazov, poukazujúcich na skutočnosť, že ide o poriadne hlúpy vtip – s dieťatkom a tehotenstvom sa podľa mnohých nežartuje. ,,Neviem… asi odtiaľ potiaľ… Neviem, koho hlúposť ste týmto ukázali… je to skôr smutné, že sa utiekate k takýmto činom… zrejme to nebolo najlepšie rozhodnutie,” snímku okomentovala ďalšia Katkina obdivovateľka.

,,Rozum nikde, dlho sa o niekom nepísalo, tak bolo treba čosi a zahrám to, že som chcela vidieť, aké sú médiá a bulvár… jaj, no už by ste aj dospieť mali,” na speváčkine priznanie reagovala neznáma žena.

,,Výborne, nabudúce môžete dať foto v slzách nad truhlou a keď sa ľudia začnú pýtať, nebodaj vám aj priať úprimnú sústrasť, dajte zase nejaký disclaimer o naivite tých, ktorí sa ešte o vás zaujímajú,” napísala sklamaná fanúšička, ktorá si vraj doposiaľ o Katke myslela, že je jedna z mála zo slovenského šoubiznisu, nemajúca potrebu sa na nič hrať.

,,Ľudia a médiá si to nevycucali z náhodného záberu, kde napríklad voľnejšie šaty pri nejakom uhle boli nafúknuté… tá foto bola priamo od autorky a jasne cielená. A pôvodne bol pod fotkou aj popis (nepamätám presne), niečo ako konečne mamou. Takže mudrovať a poúčať, keď je dôvod,” do diskusie sa pridal člen mužského pokolenia. Zdá sa teda, že fotka s bruškom bola zo strany Katky Knechtovej krokom pekne vedľa, avšak hudobníčka ňou svoj zámer určite naplnila. Dnes vie už celé Slovensko, že vydáva nový singel a album, kdežto bez tejto reklamy by o tom, ako sa hovorí, možno ani srnky netušili.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial